Juhatus:

Valdo Kalm

Juhatuse esimees

Loe rohkem

Marko Raid

Juhatuse liige / Finantsjuht

Loe rohkem

Margus Vihman

Juhatuse liige / Kommertsjuht

Loe rohkem

Nõukogu:

 • Aare Tark (Nõukogu esimees)

  Aare Tark on nõukogu liige alates 2015. aasta oktoobrist. Tark on advokaadibüroo TARK juhtivpartner, ASi Saku Metall nõukogu liige ja Eesti Pereettevõtjate Liidu juhatuse liige. Lisaks sellele on Tark olnud nõukogu liige telekommunikatsiooniettevõttes AS Eesti Telekom (praegune Telia Eesti AS). Aare Tark on omandanud õigusteaduste magistrikraadi Tartu Ülikoolis.

 • Ahti Kuningas (Nõukogu liige)

  Ahti Kuningas on nõukogu liige alates 2017. aasta septembrist. Kuningas on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler. Lisaks on Kuningas nõukogu liige ASi Tallinna Sadam tütarettevõttes OÜ TS Shipping ning sidusettevõttes AS Green Marine ning ettevõttes AS Operail. Kuningas olnud ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu liige, AS EVR Cargo nõukogu liige ja AS Estonian Air nõukogu liige. Ahti Kuningas on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolis.

 • Maarika Liivamägi (Nõukogu liige)

  Maarika Liivamägi on nõukogu liige alates 2018. aasta aprillist. Liivamägi on Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu ning Eesti Hotellide ja Restoranide Assotsiatsiooni tegevjuht, New Seven OÜ juhatuse liige ja Eesti Mentorite Koja aktiivne mentor. Liivamägi on osalenud ERGO Insurance SE juhtimises ja olnud Kindlustusseltside Liidu ja Ergo Funds ASi nõukogu liige. Liivamägi on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis.

 • Raigo Uukkivi (Nõukogu liige)

  Raigo Uukkivi on nõukogu liige alates 2017. aasta septembrist. Uukkivi on rahandusministeeriumi asekantsler. Uukkivi on nõukogu liige ka ASis Eesti Raudtee ning viimase viie aasta jooksul olnud järelevalvenõukogu liige Euroopa Sideametis ja Euroopa Raudteeagentuuris, Tehnilise Järelevalve Ameti juht. Raigo Uukkivi on omandanud magistrikraadi avalikus halduses Tartu Ülikoolis ja on praegu omandamas doktorikraadi transpordi ja logistika erialal Tallinna Tehnikaülikoolis.

 • Urmas Kaarlep (Nõukogu liige)

  Urmas Kaarlep on nõukogu liige alates 2015. aasta oktoobrist. Kaarlep on partner audiitor- ja konsultatsioonifirmas PricewaterhouseCoopers Eastern Europe. Lisaks on Kaarlep nõukogu liige Prike AS-is ja Wallester AS-is ning omab osalust OÜ-s Valdo-R. Urmas Kaarlep on omandanud rahvusvahelise äri magistrikraadi Estonian Business Schoolis (EBS) ning masinatööstuse juhtimise ja organiseerimise kraadi Tallinna Tehnikaülikoolis.

 • Üllar Jaaksoo (Nõukogu liige)

  Üllar Jaaksoo on nõukogu liige alates 2015. aasta oktoobrist. Jaaksoo on juhatuse liige ettevõttes Digital Nation Capital OÜ. Varasemalt on Jaaksoo olnud juhatuse liige mitmetes Eesti ettevõtetes nagu NOW! Innovations, AS Eesti Hoiupank, AS Ajakirjade Kirjastus, AS Tele2 Eesti ja AS Sportland. Üllar Jaaksoo on omandanud majandusteaduste magistrikraadi Tartu Ülikoolis ja osalenud lisakoolitustel Londoni Ärikoolis (London Business School).

Auditikomitee:

Auditikomitee on ASi Tallinna Sadam nõukogu poolt moodustatud nõukogule alluv nõuandev organ.

Komitee moodustamise eesmärgiks on osaleda nõukogu nõustava organina järelevalve teostamisega seotud küsimustes, sealhulgas raamatupidamise korraldamise,
välisauditi teostamise, sisekontrollisüsteemi toimimise, finantsriskide juhtimise ja tegevuse seaduslikkuse monitooringu osas, samuti eelarve koostamise ja
majandusaasta aruande kinnitamise osas.

Auditikomitee koosneb kolmest ASi Tallinna Sadam nõukogu liikmest, kes valitakse nõukogu poolt kolmeks aastaks.

 • Urmas Kaarlep (esimees)
 • Maarika Liivamägi
 • Raigo Uukkivi